Oferta dla biznesu. Odbiór i utylizacja odpadów

Oferta dla biznesu. Odbiór i utylizacja odpadów

Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Szydłowcu jest firmą zajmującą się m.in. gospodarką odpadami. Oferujemy cały proces ich utylizacji, od odbioru odpadu z miejsca wybranego przez klienta, po ich utylizację.

Nasze usługi skierowane są do firm i instytucji.

Poza zwykłymi odpadami stałymi świadczymy odbiór odpadów ciekłych z miejsc nieskanalizowanych za pomocą samochodu asenizacyjnego. Posiadamy dodatkowo sprzęt do udrażniania kanalizacji sanitarnej lub deszczowej.

Dysponujemy mocno rozwiniętym własnym transportem, a w razie zaistnienia takiej potrzeby posiłkujemy się transportem zewnętrznym.

Każdorazowo po uzgodnieniu terminu i miejsca odbioru odpadów pracownicy realizują usługę w najwygodniejszy dla Państwa sposób. Każdy odbiór odpadów jest dokumentowany.

Jesteśmy podmiotem zarejestrowanym w bazie BDO, co sprawia, że nasza firma jest rzetelna, a nasze usługi godne zaufania. Pomagamy w dopełnieniu obowiązków prawnych związanych z obsługą konta w bazie BDO oraz doradztwem w tym zakresie.

Firmy zainteresowane współpracą prosimy o kontakt z naszą Spółką lub bezpośrednio z Działem odbioru odpadów- tel.: 786-126-067.

Skip to content